Jak u nás probíhá pohovor?

1. kolo

V prvním kole tě čeká JC kvíz. 20 pečlivě vybraných dotazů reflektujících tvé znalosti a dovednosti. Každý si sám vybírá, kterým dotazem začne, na který dotaz zodpoví a který vymění nebo úplně vynechá.

K dispozici jsou taky nápovědy: kamarád na telefonu, Google, zeptám se budoucích kolegů.

Nechceme po tobě recitovat naučené fráze. Nejvíce oceníme, když budeš sám sebou. Hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří mají chuť učit se a růst a motivaci stát se špičkou ve svém oboru. Ptáme se hodně, protože tě chceme za tak krátkou chvíli, kterou při pohovoru máme, poznat co nejvíce. Nedáme jen na první dojem, hledáme, v čem jsme za jedno, porovnáváme vzájemné hodnoty a shody s těmi v našem týmu. Nehledáme jenom dalšího zaměstnance, hledáme taky kamaráda a člověka, na kterého se dá plně spolehnout. Přihlížíme k našim plánům do budoucna, koukáme i na to, jakou firmu chceme budovat a jakou roli můžeš v tomto procesu sehrát ty.

První kolo není jenom rozhovor s personalistou. Již u prvního kola pohovoru se setkáš s Romanem. Projdete společně dotazy zaměřené na znalosti v jednotlivých oblastech Business Intelligence a tvé zkušenosti. Dotazy, týkající se pracovních zvyklostí a především ty, mapující tvé preference, projdeme společně. Budeš mít možnost seznámit se s budoucími kolegy a zjistit, jak na tebe působí tvůj budoucí tým. Když víš, do čeho jedeš a s kým budeš pracovat, je rozhodování o změně zaměstnání o poznání jednoduší.

2. kolo

Druhé kolo pohovoru je formálnější, protože i u naších zákazníků se budeš muset umět představit a komunikovat s vysoce postavenými managery na mezinárodních projektech. Zde se setkáš s Tomem, kterého nejvíce zajímají Tvé cíle do budoucna a kam chceš svou kariéru nasměrovat.

Zkušební JC den

A když je potřeba poznat se ještě více, máme pro kandidáty pozvánku na zkušební JC den, kdy na vlastní kůži poznáš a zažiješ, jaké to je, být součástí týmu Joyful Craftsmen. Zde dostaneš pár úkolů pro vyřešení. Máš možnost se ptát kolegů, na co potřebuješ nebo můžeš pracovat plně samostatně. Sám si vybereš styl práce, který ti nejvíce vyhovuje. A nejenom o práci je tento den. Zajdeme společně na oběd a budeš moci čerpat z našich benefitů, jako opravdový zaměstnanec. Sám zjistíš, jestli náš tým je právě ten, který hledáš. Na závěr dne nám prozradíš, jestli se ti tento zážitek líbil a co nového jsi se naučil.

Máš chuť zjistit, jaké dotazy obsahuje JC kvíz nebo bys rád přišel na zkušební JC den? Neváhej mne kontaktovat pro dohodnutí termínu: slavka.betakova@joyfulcraftsmen.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Menu