Vítáme mezi sebou Lucku, která pracuje v JC na pozici Sales Managera

Lucie Mahlová

Sales Manager

Dnes vyzpovídáme Lucku, která u nás pracuje na pozici Sales Managera.

Prošla naším 2 kolovým pohovorem, kde jí v prvním kole čekal JC kvíz, v druhém kole formální prezentace majitelům a na závěr absolvovala psychodiagnostický test Hogan.

Výběrovým řízením jí provázela Slávka, která vymyslela kvízovou formu pohovoru, aby pomohla kandidátům lépe se uvolnit a nabídla jim místo nudného pohovoru originální zážitek.

Jaké jsou její dojmy z této formy pohovoru?

Lucko, jaký jsi měla pocit, když jsi zjistila, že místo pohovoru tě čeká JC kvíz?
Byla jsem velmi mile překvapená a měla radost, že to nebude klasický stereotypní pohovor, jak má většina firem na výběrovém řízení.  Hned když jsem přišla na první kolo pohovoru, Slávka mi nabídla okamžitě tykání, což pro mě velmi znamenalo a byl to takový první “ice breaker”.

Jak si kvíz prožívala? Cítila jsi se komfortně?
Cítila jsem se, jako bych s přáteli hrála nějakou hru. Celé to probíhalo ve velmi přátelské atmosféře a i jsme se nasmály (to se často při pohovoru nestává).

Co stres?
Slávka byla velmi milá, že nebyl důvod mít z čehokoliv stres, vlastně mi ani nedala příležitost, abych se z něčeho stresovala.

Obsahová stránka dotazů? Vyměnila bys nějaký dotaz za jiný?
Nevyměnila. Všechny otázky byly zajímavé.

Jak proběhlo Tvé seznámení s týmem? Měla jsi strach oslovit neznáme lidi? Jak jsi to překonala, co ti seznámení s týmem přineslo?
Seznámení bylo celkem rychlé. Jsem velmi otevřená a nedělalo mi problém se kohokoliv na něco zeptat. Všichni byli opravdu moc milí a také otevření mi na cokoliv odpovědět.

Co lidi, jak na tebe působili u pohovoru a jací jsou jako kolegové?
Říkala jsem si, že je to tým mladých fajn lidí, působili velmi přátelsky. Tým v JC bych nazvala “Dream team”. V kanceláři je přátelská atmosféra a i jako nováček jsem toto cítila hned od začátku a věděla, že chci být tohoto součástí.

Co test Hogan, nezaskočil tě něčím? Jak jsi byla spokojená s výsledky testu?
Hogan test mě nezaskočil. Byly to celkem jednoduché otázky ze života. Nikdy jsem takovýto test neabsolvovala, tak jsem ani moc nevěděla, co od toho mám čekat a výsledek mě mile překvapil, především jak dokonale vystihne to, jakou má člověk osobnost.

Lucka Mahlová, pracuje od ledna na pozici Sales Managera. V minulosti pracovala ve společnosti Four Seasons Hotel. U nás se bude starat o to, aby sales team byl joy and fun 🙂 neeee, samozřejmě hlavně o naše klienty, aby jich bylo co nejvíce a hlavně, aby byli spokojení.
Ve volném čase ráda sportuje, cestuje, vaří a zajímá se o vše, co rozvíjí osobnost, všeobecné znalosti a celkový přehled o tom, co se kolem nás děje a jak udělat svět lepší.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Menu