Analytics In a Day

V tomto celodenním workshopu o Azure Synapse Analytics, pořádaný Microsoft Gold Partnery DataSentics a Joyful Craftsmen, si společně ukážeme jak postavit moderní Data Warehouse, plně integrovaný do IT i business světa tak, aby v něm efektivně pracovali manažeři a jiní konzumenti dat.

CO SE NA WORKSHOPU DOZVÍTE?

Jak účelně stavět analytické pipeliny od veřejného API, jeho obohacení interními daty a vizualizace nových insightů v Power BI

Jak správně rozhýbat firmu, aby začala vnímat, že datově orientovaná řešení jsou nezbytnou součástí i jejího business modelu

Jak rozšířit self service analytiku do více týmů

JAK TO BUDE CELÉ PROBÍHAT?

Tento workshop se bude
konat ON-LINE

Odkaz bude viditelný
pouze pro přihlášené

Workshop bude probíhat
v českém jazyce

Školící materiál v anglickém jazyce

Samostatná práce s podporou školitele

Co je Azure Synapse?

Jedná se o neomezenou analytickou službu, která spojuje dohromady enterprise datové sklady a big data analýzy. Dává Vám naprostou svobodu dotazovat se na data dle Vašich podmínek, a to buď pomocí serverů na vyžádání nebo zřízených zdrojů. Azure Synapse přináší tyto dva světy společně s jednotným prostředím pro přijímání, přípravu, správu a poskytování dat pro potřeby okamžitého BI a machine learning.

KDO VÁS BUDE WORKSHOPEM PROVÁZET?

Mám řadu let zkušeností s Microsoft BI produkty a baví mě prozkoumávání neustále se rozvíjejícího světa moderních Azure služeb. Azure Synapse Analytics je DWH budoucnosti zabalený v jedné službě umožňující stavět enterprise řešení pro jakýkoliv objem dat.

JAN KOCFELDA

MS BI Engineer
Menu